דף הבית >> בניית פרגולות

בניית פרגולות

בארצנו הטמפרטורות הגבוהות מחייבות אותנו ביצירת קירוי להצללה. ניתן ליצור קירוי על ידי הקמת פרגולות מסוגים שונים. הפרגולה יכולה להיבנות מעץ, מתכת, אבן, בטון. ניתן לקרות את הפרגולה מעץ, מתכת, צמחיה, בד, פלסטיק, במבוק ועוד.

ניתן לשלב בין כל האלמנטים הקיימים בשוק על פי רצונות וצרכי הלקוח. עלינו לזכור כי הפרגולה חייבת להיות עמידה לאורך שנים לפגעי מזג האוויר, בטיחותית, רמת אחזקה נמוכה ככל הניתן. כאשר הפרגולה משולבת בפינת ישיבה המתאימה לצרכי המשפחה אנו יוצרים אזור מגורים נוסף המשלב בתוכו את הגן עם הבית. פרגולה כזאת תשמש אותנו במהלך חיי המשפחה לכל אורך ימות השנה.

כאשר אנו בונים פרגולה עלינו לשים לב לכיווני השמש. גינה אשר פונה לכיוון דרום-מערב שונה בתכלית בגינה אשר פונה לכיוון צפון.

ניתן לבנות פינות הצללה ממגוון רב של חומרים אשר יענו על טעמנו האישי ועל ציפיותנו בפינת הצללה.
ניתן לקרות את הגג במגוון כגון : מטפס, עץ, מתכת, בד לייקרה, במבוק, פלסטיק, רעפים או כל שילוב אחר בין החומרים השונים.

ניתן לבצע את פינת הצללה מעל פינת הישיבה או מעל "פינת הזולה" או מעל פינת המשחקים. פעמים רבות אנו מבצעים את הפינה הצללה מעל החניה של האוטו באותו אופן .

באזורים בהם קיים חשש לשלג בחורף יש לבצע את הפרגולה כך שתוכל לעמוד בעומס של שלג. בכל אחד האפשרויות שציינתי קיימים יתרונות וחסרונות , עלינו לשכול בהתאם את ציפיותנו בפינת הצללה.
Bookmark and Share
Back