דף הבית >> פינות ישיבה

פינות ישיבה

כאשר אנו מתכננים את הגן עלינו לתכנן את פינות הישיבה באופן שיענה לצרכי המשפחה. כאשר אנו מארחים באופן קבוע יש לדאוג למקום גדול מספיק בפינות הישיבה שונות. קיימות פינות ישיבה מסוגים שונים של חומרים כגון עץ, אלומיניום, ברזל, בטון, אבן, פלסטיק. לכל חומר יש יתרונותיו וחסרונותיו. ניתן לשלב בין חומרים השונים על פי טעמנו, תקציבנו, צרכינו.

ניתן לחלק את פינות הישיבה בגן לכמה אפשרויות:

1.פינת ישיבה המיועדת לישיבה ליד שולחן אוכל.
צריכה לשרת את צורכי המשפחה באופן שותף ולתת מענה לצירוף 2 אורחים נוספים. כיסאות נוחים ואיכותיים ישמרו שנים רבות בתנאי האקלים הקשים בישראל.
כיסאות עשוים במגוון חומרים כגון : עץ, מתכת, פלסטיק, קיימים בשוק סוגים רבים של יצרנים ויבואנים של כל הדגמים .יש לזכור כי מערכת ישיבה איכותית הכוללת שולחן וכיסאות עלותה אינה זולה, יש לבדוק היטב טווח מחירים ,איכות ושירות. כיסאות ושולחן העשוים מעץ זקוקים לטיפול שוטף הכולל מריחת שמן עץ פעם בשנה ולהיטים פעמיים בשנה, בנוסף לכך יש לשייף את העץ עם מלטשת.

כיסאות אלומיניום אינם זקוקים לטיפול שותף אולם כאשר הכיסא נפגע ממכה או כאשר הצבע נסרט ומתקלף קשה מאד לתקן את הנזק. כיסאות ברזל יצוק איכותיים קיימים במבחר נמוך יותר והם מיובאים מחו"ל. עלינו להקפיד על איכות הברזל ,איכות ירודה תגרום להופעת כתמי חלודה תוך מספר חודשים.

2.פינת ישיבה נמוכה המיועדת לישיבה חופשית (פינת זולה)
בגן באזורים מוצלים אשר בהם הישיבה אינה מיועדת לארוחות מסודרות .ניתן ליצר פינת ישיבה העשויות העץ, בטון, מתכת, פלסטיק, ראטן או במבוק. השולחן יהיה נמוך ומותאם לגובה הכיסאות. בדרך כלל משלבים בפינה הישיבה כריות גדולות ליצירת אווירה נינוחה.

3.פינת ישיבה ליד מטבח חוץ (כיסאות בר)
כאשר אנו מתכננים את המטבח חוץ קיימת אפשרות לישיבה ליד מטבח החוץ. הישיבה תעשה לצד דלפק ההגשה של מטבח החוץ בכיסאות בר. כיסאות הבר ניתן לקנות בחנויות המוכרות רהוט גן. כיסאות הבר נועדים לישיבה שאינה ממושחת ליד הבר בזמן הכנת האוכל ואף ניתן לאכול לישיבה מול הדלפק. קיימים בשוק מספר רב של דגמים במגוון מחירים ואיכותיות שונות.

פרוייקטים נוספים שעשינו בתחום

Bookmark and Share
Back